ТРАУМЕЛЬ С

    string(27) "bezrecepturni/traumel-s-gel" string(27) "bezrecepturni/traumel-s-maz" string(32) "bezrecepturni/traumel-s-tabletki"
  • Гель
  • Мазь
  • Таблетки

Показання до застосування

  • Для тимчасового полегшення болю у суглобах
  • при симптомах, пов’язаних з травмами (спортивні травми, розтягнення зв’язок, синці)
  • для лікування запальних процесів опорно-рухового апарату та шкіри (наприклад «тенісний» лікоть)
Де придбати?

Лікарська форма

Гель. Основні фізико-хімічні властивості: прозора желатинова маса від коричнюватого до коричнювато-жовто-зеленуватого кольору із запахом етанолу та солодкуватим запахом.

Фармакотерапевтична група

 Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Препарат має протизапальну, аналгетичну, протиексудативну, імунокоригуючу, репаративну дію, яка базується на активації захисних сил організму та нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного та мінерального походження, що входять до складу препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до одного або більше активних компонентів або допоміжних речовин, до арніки, ромашки, деревій звичайний або до інших рослин родини айстрових (складноцвітих).

Особливості застосування

Не наносити гель на ділянки великої площі. При утримуванні симптомів або погіршенні стану необхідно проконсультуватися з лікарем.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Токсичність у період вагітності або годування груддю гомеопатично розведених речовин, що входять до складу даного лікарського засобу, не встановлена. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю тільки після консультації з лікарем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Випадки  впливу невідомі.

Діти

Препарат рекомендований для застосування дітям від народження за призначенням лікаря.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям від народження гель наносити тонким шаром на уражені ділянки 1-2 рази на добу або, у разі необхідності, частіше. Зазвичай 1 см Траумель С Гелю покриває приблизно поверхню 10 см х 10 см (10 см2).
Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від ефективності терапії. Середній період лікування становить 10 днів. 

Побічні реакції

Зрідка можуть спостерігатися реакції гіперчутливості або місцеві алергічні реакції (шкірні висипання, кропив’янка, запалення шкіри, почервоніння, набрякання чи свербіж), у випадку яких застосування препарату необхідно припинити. 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. 

Випадки взаємодії невідомі. За призначенням лікаря препарат можна комбінувати з іншими лікарськими засобами та методами лікування.

Упаковка 

Туба на 50 г у картонній коробці.

Р.П. МОЗ України № UA/5934/04/01 від 12.06.2017 р.

Штрих-код 4047642001794

8828/145664

Офіційна інструкція