Це корисно

  Ньюрексан
  Новий препарат для України, але вже добре відомий у Європі – Ньюрексан, тепер можна знайти в аптеках нашої країни. Ньюрексан показаний при розладах сну та підвищеної нервової збудливості.
  women
  Зі святом весни!
  Вітаємо всіх милих дівчат з 8 Березня.
  new year
  З Новим Роком та Різдвом Христовим!
  Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
  family_day_2
  Супергерої знову на Family Day!
  Хеель на Family Day 2018
  lymphomyosot
  Лімфа
  Відпочинок – це чудово, але, як показує практика після такого відпочинку душі, необхідний відпочинок організму. Через неправильний спосіб життя може виникнути інтоксикація організму.
  й
  Зі святом Весни!
  Зі святом Весни, милі жінки!
  heel
  Будьте готові до будь-якої зими!
  Теперішні зими непередбачувані, температура повітря та характер опадів часто змінюються. Саме в цей час відбувається загострення інфекційних захворювань. ГРВІ – найпоширеніший діагноз, який ставлять лікарі у зимовий період.
  happy
  З Новим роком та Різдвом Христовим!
  З Новим роком та Різдвом Христовим!
  ebngystol
  Новий дизайн упаковок
  Зверніть увагу на дизайн нових упаковок препаратів Хеель
  viburcol
  Вібуркол на Мамаслеті 2016
  Вібуркол на Першому Шкільному Мамаслеті 2016
  heel
  Збираємо дорожню аптечку
  Літо - море і пісок, настав час збиратися у відпустку.
  www
  Heel на Family Day 2016: супергероем може стати кожен!
  21 травня о 10.00 у парку Перемоги (Київ) відбудеться популярний сімейний фестиваль Family Day. На гостей чекає насичена програма веселощів, розваг та майстер-класів.
  орви малыш новорожденый вибуркол
  Лікування застуди у малюка
  Рання осінь – чудовий час! Адже ще тепло, але вже не жарко, а довкола краса, від якої захоплює подих – все навколо вкрите золотом літа, що минає. Осінній стіл радує багатством найсмачніших і найкорисніших овочів та неймовірним фруктовим букетом!
  children happy autumn
  Осінь – сезон застуд чи «золота» пора року?
  І знову з приходом осені з її примхливою погодою ми ставимо собі ті самі питання. Що приймати для запобігання застудам? Що краще використовувати, якщо таки захворіли? Темп сучасного життя не завжди дозволяє «хворіти» спокійно.
  Домашня аптечка Хеель – захист для усієї родини від природи!
  Сім'я і діти це щастя і всеосяжне кохання. А кохання завжди супроводжує велика відповідальність. Кожна жінка прагне захистити, вберегти, допомогти найулюбленішим і найближчим людям на планеті.
  image
  «Правильна» дорожня аптечка – привід до очікування гарної відпустки!
  Ура, відпустка! І неважливо, куди ми збираємося – до села до родичів чи в екзотичні країни, від літнього відпочинку хочеться отримати лише приємні емоції та спогади
  Вінцель – і знову хочеш співати!
  Застудитися можна будь-якої пори року. У спеку випив холодної води або з'їв морозиво - і вже болить горло. А якщо горло часто болить? Тоді подбайте про профілактику!
  runing
  Траумель С. Втекти не можна перемогти
  Травми не тільки завдають серйозного клопоту, але можуть змусити назавжди забути про заняття спортом. Добре, що є "Траумель С"
  вишиванки 2015
  Спортивні українці відсвяткували День Незалежності масовим пробігом у вишиванках
  24 серпня до Дня Незалежності у Києві пройшов II Пробіг у вишиванках «Кубок Незалежності». Траса змагань пролягала в парковій зоні на території Національного комплексу «Експоцентр України»…
  Family Day 2015
  Ми завжди підтримуємо здорові починання та охоче ділимося знаннями про те, як займатися спортом і при цьому ще й встигати жити. А оскільки вчитися новому найкраще на свіжому повітрі, ми вирушили на столичний фестиваль Family Day.