СОЛІДАГО КОМПОЗИТУМ С

    string(41) "recepturni/solidago-kompositum-s-inyekcii"
  • Ін’єкції

Показання до застосування

  • У комплексному лікуванні підгострих та хронічних захворювань нирок і сечовивідних шляхів, таких як цистит, цистопієліт, сечокам’яна хвороба, гідронефрози
  • нічні енурези, дизурія при I стадії аденоми простати, звуження сечовивідного каналу
  • артеріальна гіпертензія при гострому гломерулонефриті
  • для стимуляції екскреторних функцій нирок, у т. ч. у випадку гіпергідрозів
Де придбати?

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Препарат чинить протизапальну, імуномодулюючу, репаративну, діуретичну, спазмолітичну та антисептичну дії. Дія препарату базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, що входять до складу препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Особливості застосування

Якщо симптоми не зникають або стан погіршується, необхідно проконсультуватися з лікарем. Цей лікарський засіб містить менше 1 ммоль (23мг)/дозу натрію, тобто практично вільний від натрію. На початку лікування можливе короткочасне загострення наявних симптомів захворювання (первинна реакція). Така реакція зазвичай є тимчасовою. Якщо симптоми не зникають, застосування лікарського засобу слід припинити та звернутися за консультацією до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Питання щодо доцільності застосування препарату вагітним та жінкам, які годують груддю,  вирішує індивідуально лікар з урахуванням ризику/користі.

Діти

Препарат застосовувати дітям віком від 6 років.

Спосіб застосування та дози

Разова доза: дорослим і дітям віком від 6 років − 1 ампула по 2,2 мл. Застосовувати у вигляді внутрішньом’язових, підшкірних, внутрішньошкірних, а при необхідності – внутрішньовенних ін'єкцій 1-3 рази на тиждень. 
Курс лікування – 4-6 тижнів.

Передозування

Не відзначалося.

Побічні реакції

В окремих випадках, через індивідуальну чутливість до компонента препарату  Solidago virgaurea (золотої розги) можливе підвищене слиновиділення. У такому випадку прийом препарату слід тимчасово припинити до зникнення проявів алергічної реакції. У поодиноких випадках можуть виникати реакції гіперчутливості (до анафілактичної реакції).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома. При застосуванні будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем щодо можливості одночасного застосування.

Упаковка 

5 (5х1), 10 (5х2), 100 (5х20) ампул по 2,0 мл у картонній коробці.

Реєстраційне посвідчення МОЗ України №UA/4374/01/01 від 13.04.2021 р.

Штрих-код 4047642001381

162326/33730

Офіційна інструкція