ГЕПАР КОМП.ХЕЕЛЬ

    string(35) "recepturni/hepar-comp-heel-inyekcii"
  • Ін’єкції

Показання до застосування

  • У комплексному лікуванні дискінезії жовчовивідних шляхів, гострих та хронічних захворювань печінки та жовчовивідних шляхів
  • порушень функції печінки при різних соматичних захворюваннях, а також внаслідок довготривалої дії різних токсичних факторів
Де придбати?

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій. Основні фізико-хімічні властивості: прозорий і практично вільний від часток, від безбарвного до злегка рожевого кольору розчин без запаху.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Препарат відновлює дезінтоксикаційну функцію печінки, чинить гепатопротекторну, жовчогінну, регенеруючу, метаболічну, антиоксидантну дію, що базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, що входять до складу препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до рослин родини складноцвітих, у т.ч. до розторопші плямистої, кульбаби лікарської, артишоку посівного, або до інших компонентів препарату.

Особливості застосування

З урахуванням особливостей перебігу захворювання та стану хворого можна змінювати тривалість курсу лікування та спосіб застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат не застосовують у період вагітності або годування груддю у зв’язку з наявністю у складі чистотілу (Chelidonium) та чемериці (Veratrum).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Випадки впливу невідомі.

Діти

Препарат застосовують дітям віком від 3 років.

Спосіб застосування та дози 

Разова доза: дорослим і дітям віком від 6 років − 1 ампула по 2,2 мл, дітям віком від 3 до 6 років − 1 мл. Застосовувати 1 – 3 рази на тиждень у вигляді внутрішньом’язових, підшкірних, а у разі необхідності – внутрішньовенних (струминно) ін'єкцій, а також в акупунктурні точки. Курс лікування – 3 – 6 тижнів.

Побічні реакції

У поодиноких випадках можуть виникати реакції гіперчутливості, у тому числі шкірні реакції, кропив’янка, гіперемія шкіри; підвищення температури тіла, неспокій. У таких випадках необхідно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Взаємодія невідома. За призначенням лікаря препарат можна комбінувати з іншими лікарськими засобами та методами лікування.

Несумісність

Не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємності.

Упаковка

 5 (5х1), 10 (5х2) ампул або 100 (5х20) ампул по 2,2 мл у картонній коробці.

Реєстраційне свідоцтво МОЗ України № UA/6553/01/01 від 20.09.2017 р.

Штрих-код 4047642001282

39227/98804

Офіційна інструкція