ВІНЦЕЛЬ

    string(26) "kosmetychni/vincelvinceel-"
  • Спрей

Показання до застосування

  • Профілактика інфекційно-запальних захворювань ротової порожнини та горла
  • Можливе включення в комплексну терапію: запалення слизової оболонки ротової порожнини та горла, стоматиту, виразок у роті, ангіни та охриплості голосу (як допоміжний засіб)
Де придбати?

Спрей по догляду за ротовою порожниною

Профілактичний засіб, який завдяки оптимально підібраним компонентам:

  • забезпечує місцеву протизапальну дію

  • активує місцевий імунітет, посилює захисні функції слизової

  • сприяє відновленню слизової оболонки при запальних та виразкових захворюваннях ротової порож-нини та глотки

Дозування і застосування

Дорослим та дітям від 12 років: зазвичай по 1-2 впорскуванню 3-5 разів на день. У гострих випадках впорскувати до 10-12 разів на день.

Дітям від 6 до 12 років: зазвичай по 1 впорскуванню 3-5 разів на день. У гострих випадках впорскувати до 8 разів на день.

Особливі застереження і заходи безпеки до застосування

Засіб містить етанол, тому не слід його вдихати. Не рекомендується застосовувати дітям до 6 років.

Даних щодо застосування в період вагітності і лактації не представлено.
Невідомо, щоб будь-які гомеопатичні розведення субстанцій, які входять до складу даного засобу, були токсичними у період вагітності та годування груддю. Побічних явищ не реєструвалось.
Перед застосуванням даного засобу у період вагітності і годування груддю проконсультуйтесь зі своїм лікарем чи іншим медпрацівником.

Побічні ефекти

При підвищеній чутливості до компонентів засобу зрідка можуть спостерігатися місцеві алергічні реакції (запалення шкіри, почервоніння, набряклість або свербіж). У такому випадку застосування засобу необхідно припинити.

Дія компонентів

До складу спрею входять вісім натуральних компонентів у надмалих дозах, виготовлених за спеціальною техноло-гією, що вигідно доповнюють та підсилюють дію один одного.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких активних компонентів.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ СПОЖИВАЧА

Слизова ротової порожнини та горла – це перший бар’єр на шляху інфекції. Часті гострі запалення можуть призвести до порушень в структурі слизової, зниження місцевого імунітету та перейти у хронічну форму. Небезпечними наслідками хронічних запалень слизової рота та горла є тяжкі ускладнення з боку серця, суглобів, нирок, легень, які виникають при невчасній або неправильній допомозі. Незважаючи на різноманітність засобів для профілактики і лікування захворювань горла та ротової порожнини, проблема попередження розвитку цих захворювань залишається актуальною. 

Натуральні компоненти в спреї Вінцель вигідно доповнюють та підсилюють дію один одного, містяться у надмалих дозах, тому спрей Вінцель має сприятливий профіль безпеки. Несумісність спрею Вінцель з іншими лікарськими засобами не відома і не передбачається через те, що до його складу входять компоненти у надмалих дозах. Тривалість використання з метою профілактики інфекційно-запаль-них захворювань ротової порожнини та горла може варіювати від декількох днів до 3 тижнів. Підтверджень щодо будь-якого конкретного ризику з приводу тривалого використання спрею Вінцель немає. 

Не є лікарським засобом

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 12.2-18-3/5738 від 26.03.2021 р.

Штрих-код 4047642001848

251792/179397

Офіційна інструкція