РЕНЕЛЬ Н

    string(30) "bezrecepturni/renel-n-tabletki"
  • Таблетки

Показання до застосування

  • Гострі та хронічні запальні захворювання нирок та сечовивідних шляхів (нефрит, пієлонефрит)
  • сечокам'яна хвороба
Де придбати?

Лікарська форма

Таблетки. Основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскі таблетки з фаскою, від білого до жовто-білого кольору, можливі поодинокі жовті вкраплення, без запаху.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Лікарський засіб чинить протизапальну, спазмолітичну, знеболювальну, діуретичну дію, яка базується на активації захисних сил організму і нормалізації його функцій.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Особливі заходи безпеки

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не можна застосовувати препарат.
Якщо симптоми не зникають або стан погіршується, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Випадки негативного впливу невідомі. Клінічні дані щодо застосування лікарського засобу Ренель Н у період вагітності та годування груддю відсутні. Можливість застосування визначається після консультації лікаря та у випадку, якщо користь від застосування препарату переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

 Невідома.

Діти

 Препарат не застосовується дітям.

Спосіб застосування та дози

Разова доза: 1 таблетка під язик (до повного розсмоктування), приймати 3 рази на добу за 15−20 хвилин до їди або через 1 годину після їди. У разі гострого початку захворювання приймати разову дозу кожні 15 хвилин протягом перших 2 годин.
Можливість застосування лікарського засобу більше 5 днів залежить від ступеня тяжкості та перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.  Лікар може зменшувати частоту прийому до 1−2 разів на добу та при необхідності повторювати курс лікування через 2−3 тижні.

Побічні реакції

У осіб з індивідуальною чутливістю до компонентів лікарського засобу можливі алергічні реакції. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися за консультацією до лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

У гомеопатичній літературі описано, що застосування Coffea arabica може знижувати терапевтичну ефективність компонента Lytta
vesicatoria.

Упаковка 

Поліпропіленовий контейнер на 50 таблеток у картонній коробці.

Р.П. МОЗ України №UA/2442/01/01 від 14.11.2019 р.

Штрих-код 4047642001725

168898/70314

Офіційна інструкція