НУКС ВОМІКА-ГОМАКОРД

  string(41) "bezrecepturni/nuks-vomika-gomakkord-kapli"
 • Краплі

Показання до застосування

 • Функціональні порушення та запалення з боку шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура та печінки
 • спастичний запор
 • виразковий коліт
 • дивертикуліт
 • гастрит і дуоденіт (гострий та хронічний)
 • виразка шлунка
 • дисбіоз кишечнику
 • метеоризм
Де придбати?

Лікарська форма

Краплі оральні. Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин із запахом етанолу.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Препарат чинить протизапальну, дезінтоксикаційну, спазмолітичну та жовчогінну дію, яка базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного та мінерального походження, які входять до складу препарату.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Особливості застосування

На початку лікування лікарським засобом можливе короткочасне загострення наявних симптомів захворювання (первинна реакція). Така реакція зазвичай є тимчасовою. Якщо симптоми не зникають, застосування препарату слід припинити та звернутися за консультацією до лікаря. У поодиноких випадках гомеопатичне початкове загострення може призвести до тимчасового запаморочення та головного болю, що швидко проходить і не потребує відміни препарату. Цей лікарський засіб містить 35 об. % етанолу (алкоголю), тобто 138 мг/дозу, що еквівалентно 4 мл пива, 2 мл вина у дозі. Шкідливий для пацієнтів, хворих на алкоголізм. Слід бути обережним при застосуванні вагітним та жінкам, які годують груддю, дітям та пацієнтам із захворюваннями печінки та хворим на епілепсію.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Даний лікарський засіб необхідно застосовувати з обережністю під час вагітності та годування груддю. Питання про доцільність застосування препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, вирішує лікар індивідуально. Дані щодо фертильністі відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Невідома.

Діти

Препарат рекомендований для застосування дітям від 2 років.

Спосіб застосування та дози

Разова доза: діти від 2 до 6 років - по 5 крапель 3 рази на добу; діти від 6 до 12 років по 7 крапель 3 рази на добу; дорослим та дітям від 12 років – по 10 крапель 3 рази на добу до їди або через 1 годину після їди. Краплі розчинити в 10 мл води та випити, затримуючи на кілька секунд у роті.

У гострих випадках: діти від 2 до 6 років - по 5 крапель кожні півгодини, але не більш 8 разів на добу; діти від 6 до 12 років - 7 крапель кожні півгодини, але не більш 8 разів на добу; дорослі та діти від 12 років - по 10 крапель кожні півгодини, але не більш 8 разів на добу. Краплі розчинити у воді та випити, затримуючи на кілька секунд у роті.

Якщо симптоми зберігаються більш ніж 7 днів або спостерігається погіршення стану необхідно припинити лікування та звернутися за консультацією до лікаря. Тривалість застосування лікарського засобу залежить від ступеня тяжкості та перебігу захворювання визначається лікарем індивідуально.

Побічні реакції

В осіб з підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату можливі такі алергічні реакції, як кропив'янка, свербіж. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря. 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Упаковка 

Картонна коробка містить скляний флакон-крапельницю по 30 мл.

Р.П. МОЗ України № UA/3126/01/01 від 20.07.2020 р.

Штрих-код 4047642001602

147427/30883

Офіційна інструкція