НЕРВОХЕЕЛЬ

    string(32) "bezrecepturni/nervoheel-tabletki"
  • Таблетки

Показання до застосування

  • Невротичний синдром
  • тривожність та порушення сну
  • клімактеричний невроз
  • психосоматичні захворювання
  • депресії
  • психози (гострі та хронічні)
Де придбати?

Лікарська форма

Таблетки. Основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскі таблетки з фаскою,  білого кольору з сіруватим відтінком, можливі темні вкраплення, з відсутністю запаху до слабкого запаху валеріани.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Лікарський засіб має заспокійливу, снодійну, антидепресивну та протисудомну дію. Дія препарату базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного та мінерального походження, що входять до складу препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Особливості застосування

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат. Якщо стан не покращується або зявляються нові симптоми, необхідно проконсультуватися з лікарем. На початку лікування препаратом можливе короткочасне загострення наявних симптомів захворювання (первинна реакція). Якщо симптоми не зникають, застосування препарату слід припинити та звернутися за консультацією до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Випадки негативного впливу на плід/дитину невідомі. Можливість застосування лікарського засобу визначає лікар, якщо користь переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Невідома.

Діти

Препарат рекомендований для застосування дітям віком від 6 року. Застосування лікарського засобу дітям до 6 років можливе виключно після консультації з лікарем.

Спосіб застосування та дози

Разова доза: дорослим і дітям віком від 6 років − 1 таблетка під язик (до повного розсмоктування). Разову вікову дозу приймати 3 рази на добу за 15-20 хвилин до їди або через 1 годину після їди.

При гострих розладах (гостре психоемоційне навантаження) приймати разову дозу кожні 15 хвилин протягом перших 2 годин. Далі перейти на прийом 3 рази на добу. Доцільність застосування лікарського засобу більше 5 днів залежить від ступеня тяжкості та перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Побічні реакції

В осіб із підвищеною чутливістю до компонентів препарату можливий розвиток алергічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома.

Упаковка 

50 таблеток у поліпропіленовому контейнері, в картонній коробці.

Р.П. МОЗ України № UA/2947/01/01 від 02.04.2020 р.

Штрих-код 4047642001718

147422/30880

Офіційна інструкція