МУЛІМЕН

    string(27) "bezrecepturni/mulimen-kapli"
  • Краплі

Показання до застосування

  • Передменструальний синдром
  • альгодисменорея
Де придбати?

Лікарська форма

Краплі оральні. Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин від злегка світло-жовтого до світло-жовтого кольору із запахом етанолу.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Препарат регулює нейрогормональну функцію жіночих статевих органів. Має спазмолітичну, седативну та знеболювальну дію. Дія препарату базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, що входять до складу препарату.

Протипоказання

Дитячий вік до 12 років. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Лікарський засіб не застосовується у період вагітності або годування груддю.

Особливості застосування

Пацієнткам із менструальними розладами необхідна консультація лікаря перед початком застосування даного лікарського засобу.
При наявності симптомів, що є постійними, невизначеними чи такими, що виникли нещодавно, необхідно проконсультуватися з лікарем. У разі порушення менструального циклу необхідно проконсультуватися з лікарем. Цей лікарський засіб містить 54% об.етанолу (алкоголю), тобто 213 мг/дозу (10 крапель), що еквівалентно 5 мл пива, 2 мл вина у дозі. Шкідливий для паціентів, хворих на алкоголізм. Слід бути обережними при застосуванні дітям, пацієнтам із захворюваннями печінки та хворими на епілепсію.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Лікарський засіб не застосовують у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат містить етанол, що слід враховувати особам, які керують автотранспортом або працюють з іншими механізмами.

Діти

 Препарат рекомендований для застосування дівчатам пубертатного віку.

Спосіб застосування та дози

Разова доза для дорослих і дівчат пубертатного віку (від 12 років) становить 10-20 крапель 3-5 разів на добу за 15-20 хвилин до їди або через 1 годину після їди. Краплі слід розчинити у 10 мл води та випити, затримуючи на кілька секунд у роті. У гострих випадках приймати по 10 крапель кожні 30 хвилин протягом перших 2-3 годин, потім перейти на вищезазначене дозування, але не більше 12 разів на день.
Курс лікування − 4-12 тижнів. Частоту прийому та тривалість курсу визначає лікар. не приймати подвійну дозу, якщо забули прийняти попередню.

Побічні реакції

У поодиноких випадках можливі тимчасові алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома.

Упаковка 

Картонна коробка містить скляний флакон-крапельницю по 50 мл.

Р.П. МОЗ України № UA/3698/01/01 від 30.09.2020 р.

Штрих-код 4047642001596

156941/33065

Офіційна інструкція