КЛІМАКТ-ХЕЕЛЬ

    string(35) "bezrecepturni/klimakt-heel-tabletki"
  • Таблетки

Показання до застосування

  • Порушення, пов’язані з клімактеричним періодом (припливи жару, пітливість, посилене серцебиття, запаморочення, розлади сну, депресія, меланхолічний настрій, неврози, судинна дистонія, мігрень).
Де придбати?

Лікарська форма

Таблетки. Основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскі таблетки з фаскою, від білого до оранжево-білого кольору, можливі темні або оранжеві вкраплення, зі специфічним запахом.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Препарат має гормонорегулюючу, заспокійливу, спазмолітичну та знеболювальну дію. Дія препарату базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, що входять до складу препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Особливості застосування

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат. У випадку захворювань печінки та/або якщо необхідно застосування у комбінації з гепатотоксичними препаратами, препарат застосовувати тільки після консультації з лікарем.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. 

Невідома.

Діти

Препарат рекомендований для застосування дорослим.

Спосіб застосування та дози

Разова доза: дорослим – 1 таблетка під язик (до повного розсмоктування). Приймати 3 рази на добу за 15-20 хвилин до їди або через 1 годину після їди. При кожному загостренні симптомів приймати по 1 таблетці кожні 15 хвилин протягом перших 2 годин, але не більше 15 таблеток на добу. Курс лікування − 3-6 тижнів. При застосуванні препарату понад 4 тижні необхідно контролювати показники функції печінки.

Побічні реакції

У поодиноких випадках можливі алергічні реакції. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома. У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Упаковка 

Поліпропіленовий контейнер на 50 таблеток у картонній коробці.

Р.П. МОЗ України № UA/2945/01/01 від 17.01.2020 р.

Штрих-код 4047642001701

Офіційна інструкція