ГАСТРИКУМЕЛЬ

    string(34) "bezrecepturni/gastrikumel-tabletki"
  • Таблетки

Показання до застосування

  • У комплексному лікуванні при гострому хронічному гастриті
  • печії
  • метеоризмі
Де придбати?

Лікарська форма

Таблетки. Основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскі таблетки з фаскою, від білого до жовто-білого кольору, без запаху.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Лікарський засіб чинить протизапальну, антиспастичну, седативну, гемостатичну, гастропротекторну дію, яка базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного та мінерального походження, які входять до складу препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Особливі заходи безпеки

Препарат містить лактозу, тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати препарат.  На початку лікування препаратом можливе короткочасне загострення наявних симптомів захворювання (первинна реакція). Така реакція зазвичай є тимчасовою. Якщо симптоми не зникають, застосування препарату слід припинити та звернутися за консультацією до лікаря. У разі блювання, втрати ваги, незвичного кольору випорожнень, стійких, незрозумілих чи нових скарг слід звернутися до лікаря, оскільки це можуть бути ознаки захворювання, що потребує додаткового лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Токсичність у період вагітності та годування груддю гомеопатично розведених речовин, що входять до складу даного лікарського засобу, не встановлена. Жодних небажаних реакцій не виявлено. Питання про доцільність застосування препарату вагітними та жінками, які годують груддю, вирішує лікар індивідуально, з урахуванням співвідношення ризик/користь через недостатність задокументованого досвіду застосування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

Діти

Дітям віком до 2 років застосування препарату протипоказане.

Дітям віком від 2 років призначається для лікування метеоризму.

Дітям до 12 років не призначається для лікування гострого та хронічного гастриту, печії.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років – 1 таблетка під язик (до повного розсмоктування) 3 рази на добу. Дітям віком до 12 років – 1 таблетку розтерти в порошок і, ретельно перемішуючи, розчинити у 150 мл кип’яченої води кімнатної температури. Застосовувати разову вікову дозу: дітям віком від 2 до 6 років – 1/2 загального об'єму приготованого розчину; дітям віком від 6 до 12 років – 2/3 загального об'єму приготованого розчину (залишки розчину вилити).

У разі гострого початку захворювання: Дорослим та дітям віком від 12 років приймати 1 таблетку кожні 30-60 хвилин, до 12 разів на добу, до усунення симптомів; дітям віком від 2 до 6 років – разову вікову дозу кожні 30-60 хвилин, до 6 разів на добу до усунення симптомів; дітям віком від 6 до 12 років – разову вікову дозу кожні 30-60 хвилин, до 6 разів на добу до усунення симптомів. Після усунення гострих симптомів перейти на прийом разової дози 1-3 рази на добу.

Лікарський засіб застосовувати за 15-20 хвилин до їди або через годину після. Тривалість застосування лікарського засобу залежить від ступеня тяжкості та перебігу захворювання і визначається лікарем індивідуально.

Побічні реакції

Можливі алергічні реакції. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися за консультацією до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома. 

Упаковка 

Поліпропіленовий контейнер на 50 таблеток у картонній коробці.

Р.П. МОЗ України № UA/1629/01/01 від 17.02.2020 р.

 Штрих-код 4047642001671

169377/65897

Офіційна інструкція