ГАЛІУМ-ХЕЕЛЬ

    string(59) "bezrecepturni/ГАЛІУМ-ХЕЕЛЬ (GALIUM-HEEL®)-kapli"
  • Краплі

Показання до застосування

  • Хронічні захворювання, що часто загострюються
  • інфекції, що потребують стимуляції неспецифічного імунітету.
Де придбати?

Лікарська форма

Краплі оральні. Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, злегка світло-жовтого кольору розчин зі слабким пряним запахом.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості.

Препарат чинить імуномодулюючу, протизапальну, дезінтоксикаційну та дренажну дію, що базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного та мінерального походження, що входять до складу препарату.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Особливості застосування

На початку лікування препаратом можливе короткострокове загострення наявних симптомів захворювання (первинная реакція). Така реакція зазвичай є тимчасовою. Якщо симптомине зникають, застосування препарату слід припинити та звернутися за консультацією до лікаря. Цей лікарський засіб містить 35 об % етанолу (алкоголю), тобто 138 мг/дозу, що еквівалентно 4 мл пива, 2 мл вина у дозі.

Шкідливий для пацієнтів, хворих на алкоголізм. Слід бути обережним при застосуванні вагітним та жінкам, які годують груддю, дітям та пацієнтам із захворюваями печінки та хворим на епілепсію.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Питання про доцільність застосування препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, вирішує лікар індивідуально, якщо користь від застосування переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Невідома.

Діти

Препарат рекомендований для застосування дорослим.

Спосіб застосування та дози

Разова доза: дорослим − по 10 крапель 3 рази на добу за 15-20 хвилин до прийому їжі або через 1 годину після їди. Краплі розчинити у 10 мл води та випити, затримуючи на кілька секунд у роті (можна не розчиняти, а одразу крапати під язик).

Тривалість застосування лікарського засобу залежить від ступеня тяжкості та перебігу захворювання і визначається лікарем індивідуально. Якщо під час лікування симптоми погіршуються або покращення стану не спостерігається через 7 днів лікування, слід звернутися за консультацією до лікаря.

Побічні реакції

В осіб із підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату можливий розвиток алергічних реакцій. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома. У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Упаковка 

Картонна коробка містить скляний флакон-крапельницю по 30 мл.

Реєстраційне свідоцтво МОЗ України № UA/3283/01/01 від 23.04.2020 р.

Штрих-код 4047642001510

151141/31450

Офіційна інструкція