Вінцель – і знову хочеш співати!

Застудитися можна будь-якої пори року. У спеку випив холодної води або з'їв морозиво - і вже болить горло. А якщо горло часто болить? Тоді подбайте про профілактику!

Всі ми чудово знаємо – для того, щоб рідше боліло горло, потрібно зміцнювати імунітет.

Незважаючи на великий вибір лікувальних та профілактичних засобів, що застосовуються при запальних захворюваннях ротової порожнини та горла, проблема залишається актуальною. Більшість засобів, поряд із позитивною дією, мають побічні ефекти та протипоказання, тому не можуть застосовуватися тривалий час.

Спрей Вінцель підходить для тривалого застосування з метою профілактики інфекційно-запальних захворювань ротової порожнини та горла. Він забезпечує місцеву протизапальну дію, посилює захисні функції слизової оболонки, цим активізуючи місцевий імунітет. Вісім натуральних компонентів доповнюють та посилюють дію один одного.

Застосування спрею Вінцель на початку розвитку запального процесу (при перших симптомах болю у горлі) полегшує його перебіг та запобігає розвитоку ускладнень.

Будьте здорові і не хворійте!

  • Джерело:

Реклама. Не є лікарським засобом. Повна інформація про засіб міститься у висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Виробник «Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ» (Баден-Баден, Німеччина). Вінцель. Спрей для догляду за порожниною рота. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-03/58154 від 02.06.2011 р.