viburcol

Вібуркол на Мамаслеті 2016

20-21 серпня у київському ТРЦ Атмосфера відбувся Перший Шкільний Мамаслет, який зібрав за 2 дні понад 7 тисяч людей. Це і ярмарок товарів українських виробників, і презентації шкіл раннього розвитку, та веселі розваги для дітей та дорослих.

Вперше у цьому заході брала участь компанія Хеель із ТМ Вібуркол. Гостям Мамаслету було презентовано новий візуальний образ, розроблений спеціально до осіннього сезону – ракета з рятувальною місією. Фотозона Вібуркол у форматі 3D привабила величезну кількість відвідувачів, які одразу ж викладали свої фото у FB та Inst. Крім того, якщо учасник додавав до фото хештег #Вібуркол, він отримував приємний бонус – каву глясе або фрапе від кава-бару Вібуркол.

У зоні Вібуркол було встановлено автоматичні розсіювачі води, які користувалися популярністю в середині дня при температурі повітря до +34С.

Протягом дня у наметі проходили виступи фокусника з кріо-шоу: замороження квітів, воднева «бомба», світлофор з рідин, вулкан, попкорн, що димить, забивання цвяха в дощечку за допомогою замороженого банану, дим із сухого льоду та багато інших дослідів із сухим льодом та рідким азотом.

Вібуркол чудово розуміє потреби батьків, коли з одного боку хочеться розваг та розвивашок для дитини, а з іншого – спокійного спілкування та відпочинку для себе. Тому мами та тата мали можливість спокійно спостерігати за своїми дітьми, сидячи у тіні намету з кавовими напоями. Діткам Вібуркол, батькам – спокій!