runing

Траумель С. Втекти не можна перемогти

Навіть найгірша погода не може зіпсувати настрій тим, хто любить бігати. Навпаки, це виклик та можливість випробувати себе. А ось травми не тільки завдають серйозного клопоту, але можуть змусити назавжди забути про заняття спортом. Добре, що є "Траумель С".

Його можна використовувати у разі спортивних травм. Вивихи та забиті місця, синці, запалення колінного суглоба — це лише мала частина неприємностей, коли краще мати при собі «Траумель С».

Професійні бігуни знають, що перед забігами обов'язково потрібно добре розім'ятися. Чим довша дистанція і більше навантаження, тим довше потрібно вправлятися перед забігом. Це дозволить розігріти м'язи та уберегтися від можливих розтягувань. Але навіть розминка не гарантує 100-відсоткового захисту від травм.

Незручне взуття, надмірні навантаження, важка траса — все це може спричинити забиття і переломи різного ступеня тяжкості. Тому в кожного спортсмена є аптечка. І часто як засіб першої допомоги використовується "Траумель С".

  • Джерело:

Різні марафони - це чудова нагода нагадати про важливість стежити за своїм здоров'ям. Масовий забіг у вишиванках, який відбудеться у Києві 24 серпня 2015 року, пройде за підтримки «Траумель С». Перед забігом марафонців проведуть зарядку.

Новачки вивчать вправи для підготовки організму до серйозних фізичних навантажень, а досвідчені спортсмени зможуть розім'ятися перед змаганнями.