image

«Правильна» дорожня аптечка – привід до очікування гарної відпустки!

Ура, відпустка!

І неважливо, куди ми збираємося – до села до родичів чи в екзотичні країни, від літнього відпочинку хочеться отримати лише приємні емоції та спогади.

Пишемо список

За місяць можна починати писати список речей (напевно, найприємніший за весь рік!), які потрібно докупити до відпустки.

Існує маса корисних статей з порадами щодо збору дорожньої аптечки. Точно не завадять: жарознижувальні, болезаспокійливі, антигістамінні засоби. Як правило, це швидко помічні препарати, що швидко усувають неприємні симптоми. Можна доповнити дорожню аптечку комплексними гомеопатичними препаратами Хеель. Препарати підходять дітям та батькам.

 Представляємо препарати Хеель, які можуть стати в нагоді для Дорожньої аптечки:

ТРАУМЕЛЬ С 

Синяки, забиті місця, порізи, опіки і навіть вивихи - звичне явище для будь-якої людини, особливо в незвичних умовах. Мазь Траумель С буде до речі, про цей засіб навіть не треба багато розповідати!

ВІБУРКОЛ  

Вібуркол показаний при запальних захворюваннях ЛОР-органів, запальних процесах у жіночих органах. А якщо ви відпочиваєте з дітьми, то Вібуркол нагоді при ГРВІ або нервовому збудженні малюка. Рекомендований дітям з 1 року та дорослим.

ЕУФОРБІУМ КОМПОЗИМТУМ НАЗЕНТРОПФЕН С

Різні види нежиті (риніти, синусити) - часта проблема мандрівників. Еуфорбіум композитум з помаранчевим ковпачком нагадуватиме вам, що не потрібно чекати, поки нежить минеться сам. Крім того, спрей рекомендований при алергічному риніті, який не виключено влітку, адже саме літо – час цвітіння. Препарат рекомендований дорослим та дітям з 2 років.

ОКУЛОХЕЕЛЬ

То морська вода потрапить у вічі не зовсім чиста, то пісок засипле очі. А якщо ви подорожуєте за кермом автомобіля, то часто можете відчувати дискомфорт або сухість при тривалій напрузі очей. Очні краплі Окулохеель мають протизапальну, протиалергічну та знеболювальну дію. Застосовується як у дорослих, і у дітей від народження.

ВЕРТІГОХЕЕЛЬ 

Якщо когось із членів сім'ї заколисує у дорозі, запасіться флаконом крапель Вертігохеель. Препарат показаний при запамороченнях різного походження, які можуть виникнути при струсі головного мозку, артеріальної гіпертензії, заколисуванні під час подорожі та ін. Препарат рекомендований дорослим та дітям з 1 року.

Отже, підбиваємо підсумки – на один привід турбуватися під час літньої подорожі менше, коли дорожня аптечка укомплектована та форс-мажорні ситуації не страшні!

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем, ознайомтеся з інструкцією. Виробник «Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ» (Баден-Баден, Німеччина). Траумель, мазь. Р.С. МОЗ України №UA/5934/01/01 від 23.02.2012 р. Вібуркол, супозиторії. Р.С. МОЗ України №UA/6662/01/01 від 15.06.2012 р. Еуфорбіум композитум Назентропфен С, спрей назальний. Р.С. МОЗ України №UA/6010/01/01 від 06.04.2012 р. Окулохеель, краплі очні. Р.С. МОЗ України №UA/8258/01/01 від 10.04.2013 р. Вертігохеель, краплі оральні. Р.С. МОЗ України №UA/5303/02/01 від 23/02/2012 р.