Ньюрексан

Темп життя ХХI століття передбачає, що встигати потрібно все, бути у кількох місцях одночасно. Людину оточує постійний «інформаційний шум» (інтернет, соцмережі, реклама). Все це може призвести до хронічного стресу, втоми, а, часто, і до порушення сну.

Музика, хобі, регулювання режиму дня, йога можуть допомогти заспокоїтись, зняти напругу. Якщо прості методи не допомагають позбутися стресу, зверніться до лікаря. Він допоможе встановити причину та підібрати правильне лікування. Сьогодні в кожній аптеці є великий вибір лікарських засобів, які можуть допомогти при розладах сну та стресі.

У тому числі можуть зацікавити препарати Хеель. Новий препарат для України, але вже добре відомий у Європі – Ньюрексан, тепер можна знайти в аптеках нашої країни.

Ньюрексан показаний при розладах сну та підвищеної нервової збудливості.

У продажу є у формі таблеток в упаковці по 25 або 50 таблеток.

Препарат можна застосовувати дорослим та дітям від 12 років, а за призначенням лікаря можна використовувати і для малюків від 2-х років. Таблетки мають нейтральний смак і не мають запаху. Не викликає сонливість упродовж дня.

З офіційною інструкцією можна ознайомитись на сайті.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов'язково ознайомитись з інструкцією. Виробник "Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ", Німеччина. НЬЮРЕКСАН, таблетки. Р.П. МОЗ України №UA/17415/01/01 від 17.05.2019р.

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я