орви малыш новорожденый вибуркол

Лікування застуди у малюка


Рання осінь – чудовий час! Адже ще тепло, але вже не жарко, а довкола краса, від якої захоплює дух – все навколо вкрите золотом літа, що минає. Осінній стіл радує багатством найсмачніших і найкорисніших овочів та неймовірним фруктовим букетом!
 

Осінь – час нових відкритів!

 
Люблять цю пору дітки – навколо стільки цікавого! Прогулянки по парку, гербарії, букети з жовто-червоного листя, походи з батьками до лісу по гриби. Ну і звісно ж школа! Хтось зустрівся зі «старими» друзями після довгих канікул. А хтось уперше переступив поріг школи і буквально за місяць у маленьких відмінників величезна кількість нових друзів!
 

Цікаво, але іноді важко...

Але, розширюючи свої контакти із зовнішнім світом, дитина зустрічається з вірусними інфекціями, які часто можуть супроводжуватися лихоманкою, нежитем, болем у горлі чи вусі, кашлем. Крім того, малюків нерідко турбують дискомфорт і спазми в животику, кишкові кольки на тлі зміни типу харчування, погане засипання та нервове збудження через масу емоцій та величезну кількість нової інформації.

Як допомогти маленькому досліднику? 

 Майже всі мами стикаються з подібними проблемами. Дуже важливо м'яко, ніжно, але при цьому продуктивно допомогти організму дитини впоратися з труднощами.
І коли виникає питання вибору ліків у тій чи іншій ситуації, кожна мама намагається вибрати препарат, який поряд з лікувальним ефектом мав сприятливий профіль безпеки.

Сьогодні на аптечних полицях представлена ​​велика кількість різних препаратів, рекомендованих для застосування у дітей. Серед них препарат ВІБУРКОЛ німецької компанії «Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ».

Вібуркол – комплексний препарат, до складу якого входять компоненти рослинного та мінерального походження. Препарат має широкий спектр дії та показаний при запальних захворюваннях різної локалізації, інфекціях (в т.ч. ГРВІ, гострих захворюваннях верхніх дихальних шляхів, інфекційно-запальних процесах внутрішніх органів), нервовому збудженні у дітей. Вібуркол чинить протизапальну, знеболювальну та спазмолітичну дії. Препарат сприяє усуненню інтоксикації, що може допомогти поліпшенню загального стану малюка. Крім того, завдяки заспокійливій (седативної) дії, Вібуркол може зменшити нервове збудження малюка.

Спосіб застосування? 

Вібуркол випускається у формі супозиторіїв, простіше кажучи, свічок, що дуже зручно для застосування у діток, особливо якщо захворювання супроводжується блюванням або малюк відмовляється приймати гірку таблетку.

Препарат застосовують у дітей з 1 року за наступною схемою:
1 супозиторій ректально 3-5 разів на день, коли стан малюка покращиться слід застосовувати Вібуркол 2-3 рази на день. Зазвичай курс лікування становить від 3 днів до 2 тижнів.

Завдяки комплексній дії компонентів, Вібуркол сприяє активації захисних сил організму малюка, тим самим допомагаючи впоратися із хворобою та повернути спокій батькам.


Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, ознайомтеся з інструкцією. Відпускається без рецепта лікаря. Зберігати у недоступних для дітей місцях. Виробник "Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ" (Баден-Баден, Німеччина).
Вібуркол, супозиторії Р.П. МОЗ України UA/6662/01/01 від 15.06.12.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я