Домашня аптечка Хеель – захист для усієї родини від природи!

Сім'я і діти це щастя і всеосяжне кохання. А кохання завжди супроводжує велика відповідальність. Кожна жінка прагне захистити, вберегти, допомогти найулюбленішим і найближчим людям на планеті.

Звичайно, немає нічого дорожчого за здоров'я! Турбота про нього – це насамперед спосіб життя: атмосфера в сім'ї, відсутність шкідливих звичок, повноцінне раціональне харчування, спорт і, звичайно ж, правильний і відповідальний підхід до лікування у випадку, якщо хтось у сім'ї все ж таки прихворів. Очевидно, що найкращий вихід у такій ситуації – це звернутись до лікаря та слідувати його призначенням. Проте в будинку завжди повинні бути лікарські засоби для допомоги перед приходом лікаря та для профілактики деяких захворювань.
І при виборі таких засобів виникає велика кількість запитань.
 

Домашня аптечка – велика відповідальність

– Які препарати обрати?

- Що від чого брати?

- Які з ліків можна давати дітям?

– Як і де зберігати?

З чого почати? 

 
По-перше, перегляньте всі ліки, якщо такі є у домі. Простежте, щоб усі препарати були з відповідним терміном придатності. Перевірте, чи упаковка не пошкоджена. Якщо якісь із препаратів викликають сумніви або ви не пам'ятаєте якісь показання та протипоказання у того чи іншого засобу – викидайте!

Крім того, дуже важливо зберігати препарати поза зоною досяжності дітей та домашніх тварин!
 

Як підібрати необхідні препарати? 

 
Проконсультуйтеся з лікарем.

Сьогодні в аптеках є великий вибір безрецептурних лікарських засобів, які застосовуються при тому чи іншому захворюванні. Ці ліки різні за формою випуску, складом, інтенсивністю дії та профілем безпеки. Як серед цієї множини вибрати оптимальний варіант, який підійшов би для всієї родини?

Насамперед необхідно встановити критерії вибору препарату:
 

1. Ефективність – наскільки швидко настає ефект, як довго триває дія препарату.

2. Профіль безпеки – звісно, ​​кожен із нас хоче допомогти, а не нашкодити. Тобто, віддаємо перевагу препаратам з найменшою кількістю побічних ефектів та протипоказань.

3. У домашніх умовах важливою є простота застосування.

4. Крім того, якщо в сім'ї є хтось зі схильністю до певного захворювання бажано мати під рукою індивідуальні лікарські засоби, наприклад, у сім'ї, де є люди схильні до алергічних реакцій, потрібна наявність антигістамінних (протиалергічних) засобів.

Формуємо домашню аптечку:

Сьогодні в кожній аптеці є великий вибір лікарських засобів, які продаються без рецепта та цілком прийнятні для формування домашньої аптечки. У тому числі можуть зацікавити препарати Хеель. Пропонуємо набір базових засобів для допомоги всій сім'ї при найчастіших захворюваннях.

ТРАУМЕЛЬ С (мазь) буде дуже доречним при побутових травмах, які часто докучають нашим маленьким непосидам. Препарат має протизапальну, знеболювальну дію, зменшує набряк, сприяє загоєнню і може застосовуватися у дітей від народження (за призначенням лікаря).

Не забудьте покласти до аптечки ВІБУРКОЛ (свічки). Препарат показаний при запальних захворюваннях ЛОР-органів, інфекційних захворюваннях, у т.ч. ГРВІ. Вібуркол заспокоює нервове збудження, зменшує біль, чинить протизапальну та спазмолітичну дії, полегшує стан хворого при інтоксикації. Препарат можна застосовувати для лікування дітей від 1 року.

При лікуванні та профілактиці грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій актуальними можуть бути препарати ЕНГІСТОЛ та/або ГРИП-ХЕЕЛЬ.

Енгістол (під'язичні таблетки) – застосовується як для комплексного лікування грипу та інших ГРВІ, так і для їх профілактики. Енгістол можна приймати навіть новонародженим малюкам.

Грип-Хеель (під'язичні таблетки) – препарат з дезінтоксикаційною та протизапальною дією. Крім того, Грип-Хеель підвищує імунний захист організму. Застосовується для профілактики та лікування грипу та ГРВІ, у тому числі, якщо захворювання супроводжується інтоксикацією. Препарат показаний дорослим та дітям з 6 років.

При болі в горлі нагоді АНГІН-ХЕЕЛЬ С (під'язичні таблетки). Препарат має протизапальну та антисептичну дії, сприяє усуненню інтоксикації. Показаний при ангінах будь-якого походження, інтоксикації та ускладненнях, що виникли внаслідок хронічного тонзиліту. Препарат рекомендований для застосування дітям віком від 1 року.

Якщо дошкуляє нежить ЕУФОРБІУМ КОМПОЗИТУМ НАЗЕНТРОПФЕН С (назальний спрей) прийде на допомогу. Він показаний при ринітах різного походження (вірусні, бактеріальні, алергічні) та видів (вазомоторні, сухі, гіперпластичні та атрофічні), гострому та хронічному синуситі. Препарат зменшує набряк, має протизапальну, протиалергічну та імунокорегуючу дії, а також має противірусний ефект. Еуфорбіум композитум назентропфен С не містить судинозвужувальні, антигістамінні, гормональні, антибактеріальні компоненти.


Реклама лікарських засів. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, ознайомтеся з інструкцією. Виробник "Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ" (Баден-Баден, Німеччина).Траумель С, мазь Р.п. МОЗ України №UA 5934/01/01 від 23.02.12 Вібуркол, супозиторії Р.П. МОЗ України UA/6662/01/01 від 15.06.12. Ангін-Хеель С, пігулки Р.П. МОЗ України UA/5900/01/01 від 23.02.12 Енгістол, таблетки Р.П. МОЗ України UA/2053/02/01 від 07.03.13 Грип-Хеель, таблетки Р.П. МОЗ України UA/4268/02/01 від 23.02.12 Еуфорбіум композитум назентропфен З спрей назальний Р.П. МОЗ України UA/6010/01/01 від 06.04.12