children happy autumn

Осінь – сезон застуд чи «золота» пора року?

І знову з приходом осені з її примхливою погодою ми ставимо собі ті самі питання. Що приймати для запобігання застудам? Що краще використовувати, якщо таки захворіли? Темп сучасного життя не завжди дозволяє «хворіти» спокійно. Часто гострі вірусні інфекції ми переносимо, як кажуть, «на ногах».

Лікувати чи так пройде?

 ГРВІ, у тому числі й грип, супроводжуються підвищенням температури, слабкістю, ломотою в тілі, нерідко з'являються біль у горлі та нежить. При несприятливому перебігу вірусні інфекції можуть ускладнюватися тяжкими захворюваннями, які потребують тривалого лікування, котрий іноді госпіталізації. Тому важливо розпочати лікування при перших симптомах.

Наявність препаратів Грип-Хеель та Енгістол у домашній аптечці в момент прояву перших симптомів застуди можуть допомогти організму зі своєчасною реакцією на вірусну агресію.
Грип-Хеель – препарат з дезінтоксикаційною та протизапальною дією. Крім того, Грип-Хеель підвищує імунний захист організму. Застосовується для лікування грипу та ГРВІ, особливо якщо захворювання супроводжується інтоксикацією. Крім того, препарат можна застосовувати для профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій в осінньо-зимовий період, а також під час епідемії.

Енгістол застосовується протягом усього періоду лікування грипу та інших ГРВІ, а також для їх профілактики. Енгістол можна приймати навіть новонародженим малюкам.

Дія цих лікарських засобів базується на активації захисних сил організму за рахунок компонентів рослинного, мінерального та тваринного походження у надмалих дозах.

Ставтеся до свого здоров'я відповідально! І не дайте застуді зіпсувати враження про прекрасну золоту пору!


Реклама лікарських засобів. Зберігати у недоступному для дітей місці. Перед вживанням
ознайомтеся з інструкцією, порадьтеся з лікарем, провізором. Виробник: «Біологіше
Хайльміттель Хеель ГмбХ». Грип-Хеель, таблетки Р.С. МОЗ України №UA 4268/02/01 від 23.02.12. Енгістол, таблетки Р.С. МОЗ України №UA 2053/02/01 від 07.03.13

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я