lymphomyosot

Лімфа

Напевно, немає такої людини, яка не любить відпочивати. Багато хто з нас з нетерпінням чекає на п'ятницю, адже попереду вихідні. А відпустка – це справжня насолода для душі та тіла. Під час відпустки ми часто дозволяємо собі смачність та напої, які не дуже корисні нашому організму. А якщо це відпочинок у готелях із програмою «все включено», то, як кажуть, гуляти, так гуляти!

Відпочинок – це чудово, але, як показує практика після такого відпочинку душі, необхідний відпочинок організму. Через неправильний спосіб життя може виникнути інтоксикація організму. Почуття втоми, головний біль, проблеми зі сном, зниження концентрації уваги – це лише деякі симптоми накопичення токсинів в організмі.

Звідки беруться токсини? Існує кілька шляхів надходження токсинів до організму людини. Ми отримуємо частину токсинів через повітря, вдихаючи міський смог; деяку косметику та парфумерію, що містить парабени, лаурил сульфат натрію та інші шкідливі сполуки. Але більшість токсинів потрапляє в організм зі шкідливою їжею, що містить ароматизатори, харчові добавки та барвники, пестициди, гормони. Токсини накопичуються в організмі при неправильному способі життя, так що постарайтеся не переїдати, відмовитися від алкоголю та куріння.

Зараз можна зустріти різні методи детоксикації організму, від порад, якими користувалися ще наші предки, до останніх революційних методів. Як зробити правильний вибір, який допоможе вашому організму? Чим більше токсинів надходить в організм, тим важче очиститись від них. Токсини накопичуються в матриксі (основна міжклітинна речовина). Порушується зв'язок між нервовою, імунною та гормональними системами.

Процес детоксикації залежить від роботи лімфатичної системи. Її головне завдання – виведення з організму токсинів та продуктів розпаду клітин. Кровоносна та лімфатична системи тісно пов'язані між собою, вони підтримують необхідний об'єм рідини та переміщують поживні елементи та гормони в організмі. Дуже важливо розуміти, що робота лімфатичної системи впливає стан організму в цілому, а як наслідок і на наше самопочуття.

Зверніть увагу на комплексний препарат Лімфоміозот. Краплі Лімфоміозот покращують відтік лімфи з усіх органів та тканин, надають дезінтоксикаційну, антиексудативну, імунокорегуючу дію. Препарат показаний дорослим та дітям від народження. Лімфоміозот активує захисні сили організму.

Під час детоксикації рекомендується вживати велику кількість рідини (вода, натуральні соки), щоб прискорити виведення токсинів.

Будьте здорові!

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов'язково ознайомитись з інструкцією. Виробник "Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ", Німеччина. Лімфоміозот, краплі оральні. Р.П. МОЗ України №UA/6673/01/01 від 25.07.2017р.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я