heel

Будьте готові до будь-якої зими!

Теперішні зими непередбачувані, температура повітря та характер опадів часто змінюються. Саме в цей час відбувається загострення інфекційних захворювань. ГРВІ – найпоширеніший діагноз, який ставлять лікарі у зимовий період.

Профілактика – це найкращий спосіб захистити себе від інфекційних захворювань та зміцнити імунітет.

Профілактика включає зменшення контактів з вірусами і зміцнення захисних функцій організму. Під час спалахів ГРВІ намагайтеся уникати місць з великим скупченням людей, а якщо немає такої можливості, користуйтеся марлевою пов'язкою. Найчастіше мийте руки з милом, рідше чіпайте обличчя руками. Свіже повітря і вологе прибирання в приміщенні допоможуть позбавитися вірусних частинок. Що стосується зміцнення захисних функцій організму, тут важливим є гарний сон (не менше 7 годин на добу), регулярні фізичні навантаження (наприклад, ранкова зарядка), повноцінне харчування.

Але якщо ви захворіли, намагайтеся залишитися вдома та зайнятися лікуванням. Не варто переносити хворобу «на ногах». Крім того, важливо розпочати лікування вже при перших симптомах ГРВІ.

Тому бажано проконсультуватися з лікарем та доповнити свою аптечку препаратами, які можуть допомогти у лікуванні ГРВІ, а також відновити організм після хвороби.

Своєчасне та правильно підібране лікування може знизити ризик виникнення ускладнень.

Невеликий список препаратів, які можуть стати у нагоді в зимовий період:

Супозиторії Вібрукол застосовуються при інфекційних захворюваннях (ГРВІ, гострих захворюваннях верхніх дихальних шляхів). Рекомендовані дорослим та дітям від народження.

Таблетки Енгістол можуть допомогти при комплексному лікуванні грипу та інших вірусних захворювань. Препарат рекомендований для дорослих та дітей від народження.

Краплі Лімфоміозот покращують відтік лімфи з усіх органів і тканин, мають дезінтоксикаційну, антиексудативну, імунокорегуючу дію. За допомогою препарату Лімфоміозот (показаний від народження) здійснюється регулювання захисних сил організму – для підтримки здоров'я.

Спрей Еуфорбіум композитум назентропфен С показаний при ринітах різної етіології та синуситах. У складі препарату немає судинозвужувальних компонентів. Показаний для дорослих та дітей віком від 2 років за призначенням лікаря.

Насолоджуйтесь взимку, будьте здорові і не хворійте!

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов'язково ознайомитись з інструкцією. Виробник "Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ", Німеччина. Енгістол, таблетки. Р.П. МОЗ України №UA/2053/02/01 від 07.03.13. Вібрукол, супозиторії. Р.П. МОЗ України №UA/6662/01/01 від 04.07.217. Еуфорбіум композитум Назентропфен, спрей назальний. Р.П. МОЗ України №UA/6010/01/01 від 25.07.2017. Лімфоміозот, краплі оральні. Р.П.МОЗ України №UA/6673/01/01 від 25.07.2017.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я